بوقلمون گوشتی

انواع نژاد بوقلمون

در اینجا به معرفی انواع نژاد بوقلمون خواهیم پرداخت.

جوجه بوقلمون برنز سینه پهن

بوقلمون برنز سینه پهن

بوقلمون برنز سینه پهن نژاد محلی آمریکا بوده و تقریبا 500 از اهلی شدن آن می گذرد. رنگ این نژاد شبیه به  بوقلمون های وحشی است، ولی اندازه و جثه با یکدیگر متفاوت است. وزن بوقلمون بالغ این نژاد ژاد در نرها 10 کیلو و ماده ها 7 کیلوگرم است. در 7 ماهگی بوقلمون نر این نژاد به وزن 10 کیلو می رسد. مانند نژاد بیوتی 6 سفید، با توجه به سنگینی وزن بالغ، تولید مثل با روش تلقیح مصنوعی انجام می شود. یک از دلایل انتخاب این نام برای این پرنده داشتن سینه بزرگ و رنگ این پرنده می باشد.

 

خرید جوجه بوقلمون و انواع نژاد بوقلمون

بوربون قرمز

این نژاد پوشیده از پرهای به رنگ قرمز و سفید است. در ایالت کنتاکی اصلاح نژاد شد و به نژاد کنتاکی هم شهرت پیدا کرد. وزن بالغ جنس نر این نژاد  8 کیلوگرم و ماده آن 5 کیلوگرم است. با توجه به رنگ و وزن گیری مناسب آن بیشترین گونه پرورش داده در کشور آمریکا می باشد.

انواع  نژاد جوجه بوقلمون هلندی

سفید هلندی

از دیگر انواع نژاد بوقلمون یک نژاد در کشور هلند تکثیر و اصلاح نژاد شد که با توجه به رنگ سفید آن، نژاد سفید یا وایت هلند نام گرفت. رنگ چشم این نژاد  آبی می باشد ولی به مرور زمان تغیر رنگ داد. به مرور زمان رنگ چشم ها، رنگ پوست زیر گردن و ساق پا تغییر کرد. شاید نژاد اصلی دیگر از بین رفته باشد. ولی نژاد های سفید با وزن گیری بالا جایگزین هلندی شد.

دیگر نژاد های سفید

  • بیوتی 6
  • بیوتی 9
  • نیکلاس
  • هیبریدی
  • اپتیما و ….

 

برای جوجه بوقلمون بیوتی یک روزه و یکماهه با کارشناسان فروش شرکت، شماره های 09128637196 و 09125943167 , 02644210257 تماس بگیرید.